Marzy Ci się kącik jadalniany z nowoczesnym stołem w roli głównej? Prosto w Twoje ręce oddajemy nierozkładany stół kuchenny Vini, który designem wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie i aranżacji wnętrz. Inspirowany jest piwniczym stylem, który szybko zyskał szerokie grono interesantów - z tym modelem w Twojej jadalni zagości najmodniejszy w tym sezonie styl industrialny!
Nierozkładany stół do jadalni Vini w stylu industrialnym posiada blat z drewnopodobnej płyty laminowanej o grubości 36 mm w kolorze craft złoty oraz podstawę w formie płóz, produkowaną ze stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Jeśli wnętrze jadalni nie rozpieszcza swoim metrażem - ten stół jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 135 / 65 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 135 / 65 / 76 cm |
| Grubość blatu | 36 mm |
| Przekrój nogi | 5 x 2 cm |
| Przestrzeń między nogami | ok. 123 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm , o długości ok. 140 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada