Jeżeli jesteś miłośnikiem mocnych, odważnych stylizacji wnętrzarskich, przybywamy z propozycją wyposażenia jadalni! Prezentujemy duży rozkładany stół Dunaj 405, który imponuje nie tylko swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością i gabarytem! Posiada bowiem prostokątny blat, który w razie potrzeby może znacznie zwiększyć swoją szerokość, dzięki dodatkowym wkładkom dołączonym do zestawu.
Stół do jadalni w stylu industrialnym Dunaj 405 wyposażono w:
Rozkładany stół do jadalni Dunaj 405 podtrzymuje stabilna, metalowa podstawa w kolorze czarny mat. Na nim mieści się prostokątny blat z laminowanej płyty meblowej, który można przedłużyć dzięki wkładkom z tego samego materiału. Prezentowany model w towarzystwie krzeseł jadalnianych stworzy ulubione miejsce do spotkań z bliskimi.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-405 / 90 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-405 / 90 / 75 cm |
| Grubość blatu | 3,6 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 400 cm , o długości ok. 410 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | biały , brązowy , szary , dąb , beton |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.