Nowoczesność może występować również w wizualnie ciepłym wydaniu! Oferujemy krzesło bez podłokietników Bora, które zadba o to, abyś w swoim wnętrzu poczuł się wyjątkowo, bezpiecznie i przytulnie. Pięknie zaprezentuje się przy stole z drewnianymi nogami, biurku w stylu skandynawskim, a także przy stoliku pomocniczym lub jako mebel wolnostojący, służący do zmiany obuwia lub chwili odpoczynku. Kształt gwarantuje osobie użytkującej swobodę niezależnie od tego, jaką czynność w danej chwili wykonuje.
Krzesło jadalniane w stylu skandynawskim Bora to coś, co powinno znaleźć się w każdej użytkowej strefie. Jednoczęściowe siedzisko tapicerowane jest tkaniną welurową, dostępną w kilku kolorach do wyboru. Model ten opiera się na podstawie z czterema nogami, do produkcji których wykorzystano drewno bukowe w naturalnym odcieniu.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 44,5 / 54 / 81,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 38 / 44 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 44,5 / 54 / 81,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 38 / 44 cm |
| Masa (netto) | 3,6 kg |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Pikowanie | pikowane |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Poduszka | bez poduszki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | czarny , niebieski , zielony , szary , różowy , granatowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.