Poranna kawa we dwoje, szybki obiad w ciągu dnia, a wieczorem dłuższe spotkanie z bliskimi. Stół Ringo naturalnie wpisuje się w rytm codzienności – spokojny, harmonijny, a jednocześnie gotowy na więcej, kiedy tylko tego potrzebujesz.
Jego miękka linia i jasny odcień kaszmiru tworzą przyjemne tło dla codziennych chwil. To właśnie przy nim toczą się rozmowy, odkłada się telefon na chwilę ciszy i zbiera domowników w jednym miejscu. Ringo nie jest tylko stołem – to centrum domowego życia, które subtelnie dopasowuje się do każdej sytuacji.

Stoły do jadalni Ringo zostały wykonane z płyty meblowej oraz MDF okleinowanego w eleganckim odcieniu kaszmiru. Jednolita kolorystyka blatu i nóg sprawia, że całość prezentuje się spójnie i nowocześnie, a przy tym nie przytłacza przestrzeni. Zaokrąglony blat nie tylko wygląda lekko, ale też zwiększa komfort użytkowania – szczególnie w codziennym ruchu wokół stołu. To rozwiązanie, które docenisz w mniejszych pomieszczeniach. System rozkładania opiera się na prowadnicach i dodatkowej wkładce. Po rozsunięciu blatu zyskujesz większą powierzchnię bez utraty stabilności konstrukcji
Wybierz stół Ringo, jeśli chcesz mieć mebel, który nadąża za Twoim stylem życia – spokojny na co dzień i gotowy na więcej, gdy pojawiają się goście.
Tak – brak ostrych krawędzi zwiększa komfort użytkowania i ułatwia poruszanie się wokół stołu, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach.
Po rozłożeniu przy stole wygodnie usiądzie około 4–6 osób, co sprawdza się przy rodzinnych spotkaniach.
Tak – w wersji złożonej ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu dobrze sprawdzi się nawet w ograniczonej przestrzeni.
Odległość między nogami pod blatem wynosi 55 cm, gdy stół jest złożony i 95 cm gdy go rozłożymy.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 102-142 / 102 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 102-142 / 102 / 76 cm |
| Przestrzeń między nogami | 55-95 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 140 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | beżowy i kremowy , kaszmir |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.