Bardzo efektowny model krzesła stworzonego na bazie konstrukcji stalowej. Solidne wykonanie ramy w połączeniu z siedziskiem z poliwęglanu, które dodatkowo posiada przetłoczenia dające efekt przestrzennych pasów gwarantuje interesujący efekt optyczny.
Idealne rozwiązanie do każdego wnętrza prywatnego (jadalnia, salon etc.) jak również do wnętrz komercyjnych (restauracja, Biuro).
Siedzisko wykonane z poliwęglanu, nadaje się do recyklingu, nogi ze stali chromowanej. Do użytku wewnątrz pomieszczeń. Krzesła są odporne na zarysowania oraz na promieniowanie UV.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56 / 54 / 84 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56 / 54 / 84 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Masa (netto) | 5,5 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , transparentny , brązowy , czerwony , szary |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.