Ponadczasowy i zarazem elegancki design wyróżnia ławę do salonu Viva 2 Mini. Model ten szczególną uwagę zwraca swoją designerską konstrukcją, za sprawą której stanie się funkcjonalnym i dekoracyjnym dopełnieniem każdego wnętrza użytkowego. Ława nierozkładana w takim wydaniu nienagannie dopełni strefę wypoczynkową w nowocześnie stylizowanym salonie - w towarzystwie sofy lub fotela stanie się idealnym miejscem do relaksu po wyczerpującym dniu.
Designerska ława do nowoczesnego salonu Viva 2 Mini wykonana jest z płyty MDF, którą pokryto matą akrylową w celach uzyskania wysokiego połysku - jej powierzchnia mieni się niczym tafla szkła! Materiał produkcyjny cechuje się wysoką jakością i podwyższoną odpornością na zarysowania oraz promieniowanie UV. Ława Viva to propozycja dla wszystkich osób podążających śladami mody i trendów w meblarstwie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 66 / 36 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 60 / 50 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 66 / 36 cm |
| Masa (netto) | 50 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 60 cm |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | designerskie |
| Kolor | biały , czarny , szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.