Lubisz zaskakiwać? Urządzając swoje wnętrze, niezależnie od tego, czy jest to strefa domowa czy publiczna, wybierasz tylko nietypowe elementy wyposażenia i oryginalne dodatki? Mamy zatem coś, co z pewnością Cię urzeknie! Przedstawiamy designerskie krzesło z przezroczystym siedziskiem Mark, które zdecydowanie odbiega od standardowych norm. Z nim stworzysz niespotykaną aranżację domową lub kawiarnianą, z jednoczesnym zachowaniem skandynawskiego charakteru.

Krzesło kawiarniane w stylu skandynawskim Mark posiada oryginalne siedzisko z transparentnego polipropylenu. Na nim umiejscowiona jest poduszka z ekoskóry. Podstawę tworzą cztery nogi o skośnym ułożeniu, do produkcji których wykorzystano naturalne drewno bukowe.
Nowoczesność i funkcjonalność - przekonaj się sam o potędze tych zalet!
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 42 / 47 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 42 / 47 cm |
| Masa (netto) | 4,4 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Rodzaj tapicerki | ekoskóra |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Poduszka | z poduszką |
| Wzory | bez wzorów |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | transparentny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.