Poszukujesz praktycznego stołu do swojej jadalni? Stół Garant łączy funkcjonalność z prostotą i dobrym wyglądem, dzięki czemu jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie te dwie cechy. Możliwość rozłożenia blatu do 220 cm sprawia, że przestaniesz się martwić tym, że dla któregoś z zaproszonych gości zabraknie miejsca. Stół do jadalni poprzez minimalistyczną formę z łatwością wkomponuje się w większości aranżacji wnętrz, a szeroki wachlarz kolorystyczny ułatwia wybór odpowiedniego egzemplarza.
Blat stołu Garant wykonany jest z płyty laminowanej, dostępnej w szerokiej gamie kolorystycznej, podstawa jest metalowa w kolorze czarnym. Stół polecamy osobom, które chcą zwiększyć funkcjonalność swojej jadalni bądź kuchni. Wkładki powiększające blat należy przechowywać osobno.
Poniżej prezentujemy film, obrazujący sposób rozkładania stołu Garant, na przykładzie modelu z jedną i dwoma wkładkami wydłużającymi.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-220 / 80 / 77 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-220 / 80 / 77 cm |
| Grubość blatu | 3,6 cm |
| Rozmiar nogi (szer. / gł.) | 8 x 4 cm |
| Przekrój nogi | 8/2 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 220 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | nowoczesne , w stylu industrialnym |
| Kolor | biały , brązowy , szary , dąb , beton |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.