Stół jest jednym z najważniejszych mebli w całym domu, to przy nim spędzamy wspólne chwile z bliskimi podczas posiłków. Jeżeli poszukujesz modelu, przy którym wygodnie zasiądziesz z rodziną - stół Garant jest dla Ciebie! Prosta konstrukcja stołu wpasuje się w większość aranżacji wnętrz, a dostępność w najmodniejszych kolorach znacznie ułatwi wybór odpowiedniego egzemplarza. Urządzasz przyjęcie i potrzebujesz większą przestrzeń użytkową? Wystarczy za pomocą wkładek zwiększyć rozmiar blatu, co również podwyższy funkcjonalność pomieszczenia!
Blat stołu Garant wykonany jest z płyty laminowanej, dostępnej w wielu wersjach kolorystycznych, a podstawa jest metalowa w kolorze czarny mat. Stół jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnej jadalni. Wkładki powiększające blat należy przechowywać osobno. W zestawie dodatkowo dołączana jest piąta noga, która zwiększa stabilność po rozłożeniu blatu. Na zdjęciu w wersji z rozłożonym blatem prezentowany jest stół do jadalni z dwiema wkładkami wydłużającymi.
Poniżej prezentujemy film, obrazujący sposób rozkładania stołu Garant, na przykładzie modelu z jedną i dwoma wkładkami wydłużającymi.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80-215 / 80 / 77 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 80-215 / 80 / 77 cm |
| Grubość blatu | 3,6 cm |
| Rozmiar nogi (szer. / gł.) | 8 x 4 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 80 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 210 cm , o długości ok. 220 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | nowoczesne , w stylu industrialnym |
| Kolor | biały , brązowy , szary , dąb , beton |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.