Krzesło do jadalni Lugo to kwintesencja elegancji i komfortu. Dostępne jest w różnorodnych kolorach, co pozwala dopasować je do każdego stylu i wystroju wnętrza jadalni. Jednak to nie tylko wygląd czyni to krzesło wyjątkowym. Najmodniejsza, miękka w dotyku tapicerka nadaje krzesłu niezwykłego uroku. Będzie idealnym miejscem, aby zrelaksować się przy wspólnym posiłku lub długich rozmowach przy stole.
Nowoczesne krzesło do jadalni Lugo wypełnione jest gąbką tapicerską i pokryte jest aksamitną tkaniną z przeszyciami, dostępną w kilku kolorach do wyboru. Na formę podstawy składają się cztery metalowe nogi o delikatnie ukośnym ułożeniu, wybarwione na kolor czarny. Poduszka z siedziska przymocowana jest na rzep i posiada zamek, umożliwiający zdejmowanie pokrowca do prania.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57,5 / 56,5 / 86,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 43 / 50 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57,5 / 56,5 / 86,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 41 / 43 / 50 cm |
| Wysokość podłokietnika | 66 cm |
| Masa (netto) | 5,75 kg |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Poduszka | z poduszką |
| Wzory | bez wzorów |
| Lamówka | z lamówką |
| Kołatka | bez kołatki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , zielony , szary |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.