Daj się ponieść wygodzie, jaką oferuje krzesło jadalniane Orion! Ten model to dumny przedstawiciel stylu i wygody, łączący w sobie oryginalne detale z niezwykle komfortowo zaprojektowaną formą. Ze względu na niepowtarzalny design, krzesło to rewelacyjnie podkreśli charakter wnętrza domowego oraz kawiarnianego, wpisując się w przestrzeń przy stole jadalnianym, ale również przy toaletce lub biurku komputerowym.
Siedzisko krzesła jadalnianego w stylu glamour Orion tworzy sklejka meblowa, uzupełniona o gąbkę tapicerską, którą obszyto aksamitną tkaniną welurową w kilku kolorach do wyboru. Krzesło opiera się na metalowym stelażu, wybarwionym na odcień czarny. Efektowne oparcie w formie plecionej nadaje całej konstrukcji charakter glamour, kierując mebel na szczyty list bestsellerów.
Krzesła do jadalni to nie tylko elementy użytku codziennego, ale również dekoracje!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 61 / 55 / 79 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 40-45 / 42,5 / 48 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 61 / 55 / 79 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 40-45 / 42,5 / 48 cm |
| Masa (netto) | 7,7 kg |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Poduszka | bez poduszki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , niebieski , zielony , szary , różowy , granatowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada