Spożywanie posiłków to codzienny rytuał każdego z nas. Zadbaj więc o komfortowe warunki, wybierając odpowiedni model stołu do jadalni. Jeśli jednak Twoja jadalnia wcale nie rozpieszcza swoim metrażem i znacznie ogranicza możliwości aranżacyjne, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - przedmiotem oferty jest nowoczesny stół nierozkładany Violan, który szczególną uwagę przykuwa niesztampową konstrukcją podstawy. Stół ten jak najbardziej wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy i z pewnością zachwyci każdego fana awangardy we wnętrzu. Stworzony jest w modnej i wciąż królującej kolorystyce - biały stół wprowadzi do jadalni powiew świeżości, rozjaśni ją i dodatkowo optycznie powiększy. Z tym stołem Twoja jadalnia stanie się funkcjonalnym pomieszczeniem, które ponadto zyska na prezencji!
Biały stół do jadalni Violan w całości wykonany jest z płyty MDF pokrytej wysokopołyskowym laminatem akrylowym. Dzięki takiemu wykończeniu uzyskano efekt wysokiego połysku - powierzchnia mieni się niczym tafla szkła. Stół ten polecamy do nowoczesnych wnętrz jadalnianych, zarówno tych mniejszych jak i większych!
Ten model odmieni oblicze każdej jadalni - zamów go teraz i ciesz się nowoczesnym designem!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 80 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120 / 80 / 76 cm |
| Grubość blatu | 19 mm |
| Grubość nogi | 20 mm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.