Elegancja, funkcjonalność, ponadczasowy design… to tylko kilka zalet rozkładanego stołu do jadalni Xenon Lux. Jeśli jesteś na etapie aranżowania swojej jadalni i poszukujesz wymarzonego stołu jadalnianego - lepiej trafić nie mogłeś! Mebel ten posiada rozkładany blat, dzięki czemu pomieścisz przy nim wszystkich zaproszonych gości. Tradycyjne nogi zostały zastąpione podstawą w kształcie litery X, która szczególnie przykuwa uwagę.
Do produkcji stołu użyto płyty MDF, pokrytej matą akrylową w kolorze czarnym oraz białym, które zostały wykończone na wysoki połysk. Dzięki połączeniu chłodnej bieli i ponadczasowej czerni stół stanowi nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale także jego ciekawą ozdobę, obok której nikt nie przejdzie z obojętnością. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również krzesła do jadalni, które dostępne są w różnych stylach meblarskich, wykończeniach oraz wariantach kolorystycznych.
Stół do jadalni Xenon Lux to chętnie wybierany produkt do nowoczesnych aranżacji - również Twojej!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 95 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada