Meble z efektem marmuru to absolutny hit sezonu, który jest odpowiedzią na potrzeby miłośników luksusowych aranżacji wnętrz. Rozkładany stół z marmurowym blatem Xenon Lux gustownie dopełni wnętrze stylowej jadalni, stając się jednocześnie jej ozdobą i funkcjonalnym uzupełnieniem. Ten model wyróżnia się nowatorską formą wykonania, która czyni go jedynym i niepowtarzalnym. Stół dzięki funkcji rozkładania doskonale sprawdzi się podczas spotkań w większym gronie i domowych uroczystości.
Rozkładany stół do nowoczesnej jadalni Xenon Lux produkowany jest z płyty MDF pokrytej wysokopołyskowym akrylem oraz płyty SUPER PRINT - marmurowa powierzchnia blatu jest zadrukowana z wykorzystaniem innowacyjnej technologii drukowania ciekłych tuszy polimerowych, które poddane promieniowaniu UV lamp LED uległy polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku i piękny trwały wzór o zwiększonej odporności na zarysowania i działanie czynników UV. Na zdjęciach przedstawiony jest stół z blatem w kolorze Venatino White.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 95 kg |
Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne, a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zew. powłoki (zwiększona odporność na zarysowania oraz na działanie czynników UV), stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji.
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , marmur |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.