Uwielbiasz meble o niebanalnych konstrukcjach, które charakteryzują się praktycznością oraz funkcjonalnością? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w postaci rozkładanego stołu Xenon Lux, który z pewnością Cię zachwyci! Model ten, po rozłożeniu oferuje sporą powierzchnię roboczą, co sprawdzi się szczególnie podczas najróżniejszych imprez domowych. Stół posiada podstawę w kształcie litery X, a także modne zestawienie kolorystyczne, które nadaje mu efektowny oraz elegancki wygląd. Stół jadalniany z łatwością wkomponuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz, zwiększając jednocześnie funkcjonalność pomieszczenia, w którym się znajdzie.
Do produkcji stołu Xenon Lux użyto płyty MDF w kolorze szarym oraz białym. Płyta meblowa pokryta jest matą akrylową, która nadaje jej wysoki połysk.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
Jeśli to możliwe, produkt dostarczony na palecie prosimy odesłać również na palecie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-256 / 89 / 75 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 95 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.