Poszukujesz odpowiedniego siedziska do stołu w wysokim połysku, a może chciałbyś uzupełnić wnętrze o pomocnicze krzesło? Naszą propozycją, skierowaną w stronę aranżacji glamour, jest krzesło z welurowym siedziskiem Diego. To właśnie ono dostarczy komfort podczas codziennych posiłków lub chwil relaksu, dbając jednocześnie o elegancki wygląd całej przestrzeni. Dwukolorowa podstawa przyciąga wzrok, ozdabiając przy tym całe pomieszczenie.
Krzesło jadalniane w stylu glamour Diego tapicerowane jest przyjemną w dotyku tkaniną welurową w kilku kolorach do wyboru. Do produkcji podstawy wykorzystano czarny metal w satynowym wykończeniu. Ciekawym elementem dekoracyjnym są złote zakończenia nóg. Tak skomponowana forma z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi elegancji.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 58 / 82 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50 / 58 / 82 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 37,5 cm |
| Masa (netto) | 7,5 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina welurowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | czarny , beżowy i kremowy , szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.