Dodaj odrobinę charakteru swojemu wnętrzu! Do stylizowanych pomieszczeń, w których dominują dodatki glamour, polecamy złoty stół jadalniany Maison, który będzie pełnił zarówno funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne. Jest propozycją ożywiającą wizualnie przestrzeń, zapewniającą jednocześnie podręczne miejsce do wielu codziennych czynności. Na jego blacie z powodzeniem ustawisz zarówno całą zastawę, jak i pojedynczy kubek lub przekąskę.
Okrągły stół Maison posiada elegancki blat imitujący marmur, wykonany z konglomeratu. Do wykonania podstawy wykorzystano stal, wykończoną na złoty kolor. Rewelacyjnie odnajdzie się w prestiżowych wnętrzach, zarówno prywatnych, jak i hotelowych. Stoły do jadalni w stylu glamour są propozycjami, od których wielu nie może oderwać wzroku!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 150 / 150 / 75,5 cm |
| Wymiary blatu | 130 / 130 / 1,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 150 / 150 / 75,5 cm |
| Wymiary blatu | 130 / 130 / 1,5 cm |
| Wykończenie blatu | ceramiczne |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | nierozkładane |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | biały , złoty |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.