Spraw, aby Twoje wnętrze opiewało nowoczesnością i elegancją! Mamy propozycję, która łączy w sobie obie te stylizacje. Przedstawiamy wiszącą lampę z wąskim kloszem Loya, która świetnie udekoruje pomieszczenia urządzone w stylu minimalistycznym, designerskim czy też glamour. Jej pozbawiony zbędnych zdobień klosz z łatwością połączy się z meblami czy dodatkami w aranżowanym wnętrzu, tworząc razem spójną całość.
To, czym wyróżnia się złota lampa wisząca Loya to:
Wisząca lampa salonowa z wąskim kloszem Loya wykonana jest z metalu, wybarwionego na odcień złota. Wewnątrz oprawy mieści się wbudowany system oświetlenia ledowego o neutralnej barwie. Wysokość oprawy można ustawiać, dzięki czemu lampa na pewno sprawdzi się w Twoim wnętrzu, niezależnie od tego, gdzie zostanie powieszona!
Kod produktu: 003064-008383
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 8 / 8 / 64-140 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 8 / 8 / 64-140 cm |
| Średnica klosza | 3,2 cm |
| Oprawa żarówki | Wbudowany LED |
| Barwa światła | 3000 K |
| Moc źródła światła | max. 5 W |
| Napięcie robocze / sieciowe | 230 V |
| Regulowana wysokość zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Żarówka w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wykończenie klosza | metal |
| Typ klosza | zamknięty |
| Ilość kloszy | 1 |
| Kształt klosza | wąskie |
| Kolor klosza | złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Rodzaj gwintu | pozostałe |
| Barwa światła | neutralna |
| Źródło światła | żarówka LED |
| Styl | designerskie , nowoczesne |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada