Klasyczny styl w ultranowoczesnym wydaniu – to właśnie krzesło Victroria Ghost. Transparentna konstrukcja wykonana z bardzo wytrzymałego poliwęglanu wygląda niezwykle futurystycznie i gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne tworzywo o ogromnej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania nadaje temu wyjątkowemu produktowi unikalnego charakteru – przezroczyste krzesło Victoria Ghost zachwyci swoją oryginalnością nawet największych znawców współczesnego wzornictwa.
Transparentne krzesło Victoria Ghost będzie wręcz idealną propozycją dla osób, które lubią wprowadzać w swoim domu częste zmiany – przejrzysty poliwęglan pasuje do wszystkich aranżacji kolorystycznych i wpisuje się w niemal każdy styl. To piękne i funkcjonalne krzesło do jadalni i kuchni – wygodne, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Nowoczesne krzesło Victoria Ghost stanowi prawdziwe, użytkowe dzieło sztuki, które zaskoczy zaproszonych gości swoją unikalnością i oryginalnym wykonaniem. Poliwęglany są termoplastycznymi (formowanymi przez wtrysk i wytłaczanie na gorąco) tworzywami sztucznymi o bardzo dobrych własnościach mechanicznych, szczególnie udarności i dużej przezroczystości. Własności poliwęglanów są podobne nieco do pleksiglasu, ale poliwęglan jest dużo bardziej wytrzymały mechanicznie i jednocześnie droższy. Jego twardość i odporność na ściskanie jest zbliżona do aluminium.
Jeżeli z designerskimi dodatkami jesteś za pan brat - wybierz krzesło Victoria Ghost!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 38 / 49,5 / 90,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 38 / 49,5 / 90,5 cm |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Masa (netto) | 4 kg |
| Max obciążenie | 150 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rączka | bez rączki |
| Lamówka | bez lamówki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Poduszka | bez poduszki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | designerskie |
| Kolor | transparentny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.