Komoda to mebel, który zdecydowanie trudno przecenić. To w jej wnętrzu ukryjesz wszystko to co nie powinno być na widoku, a blat posłużyć może jako miejsce gdzie wyeksponujesz ukochane kwiaty, plakaty czy świeczniki. Każde pomieszczenie w domu powinno być wyposażone w ten praktyczny mebel. Jeśli jest jeszcze ubrany w piękny design to już właściwie mebel idealny. Nasza propozycja to drewniana dębowa komoda z szufladami Vince, która chętnie posłuży Ci czy to w salonie, czy w jadalni, w sypialni, towarzysząc łóżku i szafkom nocnym, pozwoli stworzyć idealną do odpoczynku przestrzeń.
Komoda z szufladami Vince wykonywana jest z litego drewna dębowego. Komoda prezentowana na zdjęciu ma wykończenie w oleju naturalnym. Ten prosty i elegancki mebel dzięki wykorzystaniu odpornego drewna dębowego będzie cieszyć Twe oczy przez długi czas.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 45 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90 / 45 / 75 cm |
| Prześwit pod komodą | 5 cm |
| Wysokość frontu szuflad | 22,5 cm |
| Wykończenie | drewniane |
| Wykończenie frontów | w kolorze drewna |
| Uchwyty | z frontami bez uchwytów |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Przeznaczenie | do salonu , do sypialni |
| Szerokość | o szerokości ok. 90 cm |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Rodzaj drewna | z drewna dębowego |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.