Stół rozkładany w wysokim połysku Xenon biało-czarny cechują nowoczesne wzornictwo i elegancja, dzięki czemu będzie ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Unikatową konstrukcję uzyskano dzięki zastąpieniu tradycyjnych nóg stelażem w kształcie litery X. Precyzja wykonania zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. W 2014 roku stół zdobył nagrodę Produktu Roku na międzynarodowych targach meblowych.
Stół wykonywany jest z wysokopołyskowej płyty MDF. Takie wykonanie daje wrażenie jakby blat wykonany był z tafli lustra. Blat oraz podstawa wykonane są w kolorze białym, a noga i obwódka wokół blatu w kolorze czarnym.
Stół Xenon posiada w standardzie 1 wkładkę powiększające o szerokości 50 centymetrów, umożliwia ona powiększenie długości baltu do 210 cm. Proces rozkładania i składania tych stołów do jadalni jest bardzo prosty i przyjemny dzięki zastosowaniu prowadnic kulkowych. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce przeznaczone do przechowywania wkładki. Stół świetnie sprawdzi się jako niewielki stół na co dzień, a w czasie uroczystości pomieści naszych wszystkich gości. Mebel jest wygodny w obsłudze i łatwy w utrzymaniu czystości.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-210 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-210 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 96 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 210 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada