Czarne meble stanowią wyrazisty akcent pomieszczenia i jego elegancką ozdobę. Jeśli poszukujesz stołu do jadalni, który pomieści wiele osób, to z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta na stół Xenon. Mebel ten posiada rozkładany blat, dzięki czemu posadzisz przy nim wszystkich domowników i zaproszonych gości. Standardowe nogi zostały zastąpione podstawą w kształcie litery X, co nadaje meblu unikatowy wygląd, wobec tego nikt nie przejdzie obok tego modelu z obojętnością. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również wygodne krzesła do jadalni, które efektownie uzupełnią przestrzeń jadalnianą.
Stół rozkładany Xenon wykonany jest z płyty MDF w kolorze czarnym, wykończonym na wysoki połysk. Mebel ten jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej jadalni, a dzięki praktycznym rozwiązaniom zwiększy jej funkcjonalność.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-210 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-210 / 89 / 75 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 92 / 42 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 96 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 210 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.