Posiadasz liczną rodzinę i podczas przyjęć domowych z trudnością udaje Ci się umieścić wszystkich przy jednym stole? Mamy doskonałe rozwiązanie Twojego problemu, a jest nim stół do jadalni Borys, który można rozłożyć aż do 330 cm, dzięki czemu żadna liczba gości Cię nie zaskoczy. Ponadczasowa konstrukcja zwróci na siebie uwagę każdej osoby, a szeroki wachlarz kolorystyczny pozwoli na dopasowanie modelu do wystroju wnętrza.
Blat stołu Borys wykonany jest z płyty laminowanej, dostępnej w wielu kolorach, a podstawa z metalu w kolorze czarnym matowym. Stół Borys sprawi, że nie będziesz się już martwić o miejsce dla swoich gości! Wkładki powiększające blat należy przechowywać osobno.
Jeśli poszukujesz dużego stołu do jadalni, ten model jest właśnie dla Ciebie!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-330 / 80 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-330 / 80 / 76 cm |
| Grubość blatu | 25 mm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 330 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 3 nogach |
| Styl | nowoczesne , w stylu industrialnym |
| Kolor | biały , brązowy , szary , dąb , beton |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.