Jesteś osobą, która podąża za nowinkami w dziale meblarstwa? Na pewno znasz zatem kolor kaszmirowy, który zajmuje szczytowe miejsca na listach bestsellerów. Teraz możesz mieć również taki stół! Poznaj model Edder - stół, od którego nie da się oderwać wzroku! Jest propozycją, z którą osiągniesz nie tylko aranżacyjny sukces, ale również zadbasz o komfort i intuicyjność całej przestrzeni.
Nowoczesny stół jadalniany Edder posiada efektowny stelaż, do produkcji którego wykorzystano stal malowaną proszkowo na kolor kaszmirowy. Do produkcji blatu użyto laminowaną płytę meblową, oklejoną 2-milimetrowym PCV. Stoły do jadalni, aby móc cieszyć wygodą użytkowania, muszą być odpowiednio dobrane, dlatego oferujemy aż trzy rozmiary do wyboru, a także bardzo szeroką gamę kolorystyczną - zarówno gładką, jak i w dekorze drewna, marmuru lub betonu.
Nie zwlekaj i już dziś kliknij zakup!
Podany termin realizacji dotyczy dekorów standardowych, na stoły i ławy w wykończeniu niestandardowym (za dopłatą) termin wysyłki jest dłuższy o około tydzień.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90-166 (100-176, 120-196) / 90 (100,120) / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 90-166 (100-176, 120-196) / 90 (100,120) / 76 cm |
| Wysokość obręczy | 5 cm |
| Grubość blatu | 36 mm |
| Przekrój nogi | 6 / 3 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 90 cm , o długości ok. 100 cm , o długości ok. 120 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 170 cm , o długości ok. 180 cm , o długości ok. 200 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu glamour |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , szary , dąb sonoma , dąb , beton , marmur , kaszmir |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.