Miłośnicy industrialnego stylu - jesteście tutaj? Mamy dla Was prawdziwą perełkę na rynku meblarskim - stół rozkładany Narvic! Jest świetną propozycją dla osób, które lubią przyjmować gości, a mimo to chciałyby zaoszczędzić przestrzeń jadalni na co dzień. Dzięki niemu cała aranżacja dzienna nabierze odważnego charakteru, a Ty z zachwytem będziesz mógł na nią spoglądać. Jesteśmy pewni, że przyciągnie również wiele zazdrosnych spojrzeń osób Cię odwiedzających!

Stół jadalniany w stylu industrialnym Narvic osadzony jest podstawie ze stali, której powierzchnia malowana jest metodą proszkową. Do wykonania blatu użyto laminowaną płytę meblowej, którą wykończono okleiną PCV 2 mm. Dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej znacznie ułatwia wpasowanie stołu do aranżacji, czy też posiadanych już mebli. Stoły do jadalni w takim wydaniu stanowią hit w nowoczesnych przestrzeniach!
Podany termin realizacji dotyczy dekorów standardowych, na stoły i ławy w wykończeniu niestandardowym (za dopłatą) termin wysyłki jest dłuższy o około tydzień.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-176 / 100 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-176 / 100 / 76 cm |
| Wysokość obręczy | 5 cm |
| Grubość blatu | 36 mm |
| Przekrój nogi | 8 / 8 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 180 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | w stylu industrialnym |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , szary , dąb sonoma , dąb , beton , marmur , kaszmir |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.