Elegancja i funkcjonalność to największe wyróżniki nowoczesnego krzesła do jadalni Larisa. Minimalistyczny design tego modelu sprawia, że idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im świeżości i nowoczesności. To krzesło to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i komfort w trakcie codziennych posiłków. Doskonale spełni swoją funkcję w domowej jadalni, ale nienagannie sprawdzi się także przy biurku w domowym gabinecie lub toaletce w sypialni.
Krzesło do jadalni Larisa tapicerowane jest szarą i beżową tkaniną materiałową, stelaż produkowany jest z metalu malowanego proszkowo na czarno. Dodatkowo, oparcie i siedzisko wypełnione jest pianką tapicerską, która zapewnia wygodę podczas siedzenia. Krzesło Larisa idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne - jeśli podążasz śladami mody, ten model z pewnością spełni Twoje oczekiwania!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54 / 48 / 82 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 50 / 42 cm |
Dla sprawniejszej obsługi prosimy oznaczyć przesyłkę numerem
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54 / 48 / 82 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 50 / 42 cm |
| Wysokość podłokietnika | 76 cm |
| Masa (netto) | 5 kg |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | wysokie |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | w całości |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Elementy metalowe | czarne |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy , szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.