Rozkładany stół jadalniany w połysku Bella to idealna propozycja dla osób, ceniących sobie wygodę, połączoną z nowoczesnością. Projekt mebla powstał w oparciu o motyw nieskończoności i nieprzemijania, za którym przemawia kształt designerskiej podstawy. Prezentowany model będzie nie tylko dekoracją wnętrza, ale również jego praktycznym uzupełnieniem. Stół do jadalni wyposażony jest bowiem w dwie wkładki powiększające, które umieszcza się w środek blatu. To dzięki nim większe spotkania okolicznościowe nie sprawią żadnego problemu. Modna kolorystyka jaką jest ponadczasowa biel i czerń zdecydowanie ożywi każdą aranżację jadalnianą.
Rozkładany stół jadalniany na jednej nodze Bella wykonany jest z akrylowej płyty, dającej efekt lustrzanego połysku. Jej powierzchnia pokryta jest powłoką o wzmocnionej odporności na oddziaływanie promieni UV i zarysowania. Aby jak najdłużej zachować jakość stołu producent zaleca stosowanie ochronnych podkładek pod naczynia. Rozmiar modelu reguluje się przy pomocy dwóch wkładek powiększających o szerokości 48 cm każda, które na codzień przechowuje się pod blatem. Bella podczas transportu zabezpieczony jest fabryczną folią, którą należy zdjąć po zakończeniu procesu montażu.
Stół Bella dostępny jest w kilku kolorach - wybierz ten, który najbardziej trafia w Twój gust!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-208-256 / 89 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-208-256 / 89 / 75 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada