Poczuj się komfortowo nawet w upalne dni! Przedstawiamy designerskie krzesło do kawiarni i jadalni Klaus, którego funkcjonalność docenisz zarówno Ty, jak i wszyscy Twoi goście! Spośród klasycznych modeli wyróżnia je oryginalne oparcie z otworami, zapewniającymi swobodny przepływ powietrza. Ta funkcja rewelacyjnie sprawdzi się również w kawiarenkach sezonowych. W parze ze stołem z tworzywa zapewni wygodne miejsce do szybkiej kawy, czy dłuższych spotkań z przyjaciółmi.
Komfortowe krzesło jadalniano-kawiarniane Klaus posiada siedzisko z tworzywa sztucznego - polipropylenu. Do produkcji nóg wykorzystano metal w okleinie imitującej drewno. Tak ciekawie skomponowana forma zwraca na siebie uwagę, zachęcając do korzystania!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46 / 50 / 84 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 46 / 50 / 84 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada