W nowocześnie stylizowanej jadalni lub salonie nie może zabraknąć mebli o nietuzinkowym designie - właśnie taki jest rozkładany stół Lorena w wysokim połysku! Mebel ten łączy w sobie funkcjonalność z tym, co ostatnio najmodniejsze i z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Stół jadalniany na wysoki połysk stanie się ozdobą każdego wnętrza, w którym zagości, a swoją rolę nienagannie spełni podczas codziennych czynności oraz spotkań w większym gronie - u jego boku wykwintnie zaprezentują się nowoczesne krzesła jadalniane.
Rozkładany stół do nowoczesnej jadalni Lorena produkowany jest z wysokiej jakości płyty MDF, pokrytej folią, dzięki której otrzymujemy efekt wysokiego połysku - powierzchnia stołu mieni się niczym tafla szkła! Walorem dekoracyjnym i jednocześnie wzmocnieniem konstrukcji są metalowe rurki przy podstawie w wykończeniu chromowanym. Stół dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych i każdy z pewnością znajdzie model idealny do swojego wnętrza.
Poniżej prezentujemy film obrazujący rozkładanie stołu Lorena.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-260 / 89 / 75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 160-260 / 89 / 75 cm |
| Grubość blatu | 18 mm (brzegi 7 cm) |
| Masa (netto) | 90 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 160 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 260 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze , na 2 nogach |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada