Szukasz stołu, który będzie nie tylko piękny, ale i praktyczny? Rozkładany stół do jadalni Dixon w kolorze kaszmirowym to idealne połączenie nowoczesnego stylu z codzienną wygodą. Elegancki wygląd i funkcja rozkładania sprawiają, że sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych posiłków, jak i większych spotkań w gronie przyjaciół. Stoły do jadalni takie jak stół Dixon to praktyczne rozwiązanie do codziennego użytku i wyjątkowych okazji - funkcjonalny, estetyczny i zaprojektowany z myślą o wygodzie domowników.
płyta z powłoką AntiFingerPrint, która ogranicza widoczność odcisków palców i smug.
Rozkładany stół do jadalni Dixon produkowany jest z matowej płyty MDF akryl Senosan, nr koloru 85468. Kaszmirowo-popielaty odcień idealnie komponuje się zarówno z jasnymi, jak i ciemniejszymi elementami wystroju wnętrza, tworząc spójną, harmonijną przestrzeń.
Zamów rozkładany stół Dixon i stwórz idealne miejsce do wspólnych spotkań i posiłków!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 80 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 80 / 76 cm |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 170 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | kaszmir |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.