Marmurowe meble podkreślają charakter każdego wnętrza - a więc jeśli pragniesz, aby Twoja jadalnia nabrała wyrazistości, wybierz do niej okrągły stół marmurowy Vertigo. Ten model z optyką marmuru na blacie to absolutny hit sezonu, który z powodzeniem odnajdzie się we wnętrzach w stylu glamour. Stół jest rozwiązaniem do domowej kuchni oraz jadalni, a także ekskluzywnych restauracji.
Blat rozkładanego stołu do jadalni Vertigo wykonany jest z lakierowanej płyty MDF i szkła w kolorze czarnego lub białego marmuru, natomiast designerskie nogi to stal malowana proszkowo na czarno. Dwa kolory blatu do wyboru sprawiają, że stół jest łatwy w dopasowaniu do panującej lub planowanej aranżacji wnętrza. Poniżej prezentujemy sposób wyjmowania i montażu wkładki wydłużającej blat.

| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-180 / 130 / 76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-180 / 130 / 76 cm |
| Max obciążenie | 60 kg |
| Wykończenie blatu | szklane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | o długości ok. 180 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Połysk | bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , marmur |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.