Szukasz praktycznego i stylowego rozwiązania do swojego wnętrza? Komoda Duro 211-T75 to idealny wybór! Dzięki trzem pojemnym szufladom zyskasz mnóstwo miejsca do przechowywania, a jej elegancka kolorystyka - połączenie bieli piniowej z dębem antycznym - nada Twojemu salonowi, sypialni czy przedpokojowi nowoczesnego, ciepłego charakteru.
Komoda do salonu Duro w całości wykonana jest z płyty laminowanej w dekorze drewnianym o odcieniu pinia biała i dąb antyczny. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że komoda pasuje zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Komody pokojowe do salonu jak ta, to nie tylko meble, ale także stylowe akcenty, które zachwycają designem i funkcjonalnością.
Nie czekaj - stwórz przestrzeń, w której poczujesz się komfortowo, wybierając komodę Duro!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 119,6 / 41,3 / 90,3 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 119,6 / 41,3 / 90,3 cm |
| Masa (netto) | 61 kg |
| Max obciążenie | 40 kg |
| Wykończenie | laminowane |
| Wykończenie frontów | w półmacie |
| Podstawa | na cokole |
| Ilość drzwi | bez drzwi |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Wysokość komody | standardowe, o wysokości 70 - 100 cm |
| Przeznaczenie | do pokoju młodzieżowego , do salonu , do sypialni , do jadalni , do przedpokoju |
| Uchwyty | z uchwytami prostymi |
| Ilość szuflad | z 3 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 120 cm |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu prowansalskim |
| Kolor | biały |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.