Stylowe i funkcjonalne łóżko Penkridge to model, który wprowadzi do sypialni atmosferę elegancji i harmonii. Jasny odcień Secret Grey w połączeniu z ciepłym kolorem dębu szlachetnego tworzy przytulną, a zarazem nowoczesną kompozycję, idealnie współgrającą z wnętrzami inspirowanymi stylem prowansalskim, klasycznym lub nowoczesnym minimalizmem. Delikatna ramka przypominająca sztukaterię na zagłówku oraz tapicerowany panel w ciepłym, brązowym odcieniu dodają całości wyjątkowego charakteru, tworząc miejsce sprzyjające relaksowi i odpoczynkowi.

Korpus łóżka Penkridge wykonano z laminowanej płyty wiórowej w kolorze Secret Grey, a podstawa w dekorze dąb szlachetny, co nadaje całości naturalnego i przytulnego charakteru. Zagłówek został tapicerowany brązową tkaniną o gramaturze 255 g/m², wypełnioną pianką PU T21, dzięki czemu jest miękki i wygodny w użytkowaniu. Całość została wykończona obrzeżem ABS, które chroni krawędzie mebla i podkreśla jego estetykę. Oferta nie obejmuje materaca.
Łóżka do sypialni z kolekcji Penkridge to doskonałe połączenie wygody, funkcjonalności i stylu, które pozwoli stworzyć w sypialni miejsce pełne spokoju i estetycznej równowagi!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 164,6 / 205 / 112,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 164,6 / 205 / 112,5 cm |
| Miejsce na materac | 160 x 200 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | z pojemnikiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Stelaż | ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | w stylu prowansalskim |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada