Lubisz przytulne wnętrza? Co powiesz na taki nastrój również w sypialni? Z tapicerowanym łóżkiem dwuosobowym Costa Slim w mig osiągniesz taki efekt! Prezentowany model zadba nie tylko o wygodę podczas snu i wieczornego relaksu, ale również przyozdobi całą aranżację sypialnianą. Poza tymi zaletami zyskasz z nim dodatkowe miejsce przechowywania, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić gdzie schować dodatkową pościel dla gości!
Nowoczesne łóżko dwuosobowe Costa Slim to model tapicerowany - w ofercie znajduje się mnóstwo tkanin do wyboru, zarówno gładkich, jak i wzorzystych. Przedstawione łóżko do sypialni świetnie sprawdzi się w niedużych wnętrzach, bowiem konstrukcja jest jedynie o kilka centymetrów szersza od materaca. Wezgłowie nie wystaje poza obręb bocznych krawędzi. Stelaż zintegrowany jest z całym łóżkiem, jest to konstrukcja drewniana, klejona oraz dodatkowo wzmocniona wkrętami. Całość jest otapicerowana, dzięki czemu tworzy z łóżkiem spójną całość. Pojemnik wykończony jest laminowaną płytą w kolorze białym. Oferta nie obejmuje materaca.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 142 (162,182) / 214 / 113 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 142 (162,182) / 214 / 113 cm |
| Miejsce na materac | 140 (160,180) / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 140 cm , o szerokości 160 cm , o szerokości 180 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pojemnik | z pojemnikiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Stelaż | ze stelażem podnoszonym typu kangur |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , szary , grafitowy , miętowy , turkusowy , pozostałe kolory , fioletowy , różowy , żółty , czarny , zielony , niebieski , pomarańczowy , czerwony , brązowy , beżowy i kremowy , granatowy |
| Nóżki | z nóżkami |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.