Urządzając sypialnię powinniśmy zacząć od wyboru łóżka, często to właśnie jego wymiar determinuje wielkość i rozmieszenie innych mebli. Jeśli pokój, w którym śpimy nie ma zbyt wielkich rozmiarów, warto wybrać łóżko o standardowym, ale komfortowym dla jednej osoby, rozmiarze 90 x 200.
Łóżko Lima 90 nie posiada stelaża oraz materaca. Materac i stelaż można dokupić opcjonalnie. Ten, który prezentujemy na stronie to materac, którego podstawę stanowią sprężyny typu bonnell uzupełnione o przekładki tapicerskie, matę kokosową i płyty z pianki poliureatynowej T-25. Jego twardość należy do kategorii średniej, a pokrowiec uszyty jest z pikowanej owatą tkaniny żakardowej.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 95 / 205 / 70 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 95 / 205 / 70 cm |
| Miejsce na materac | 90 / 200 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Szerokość materaca | o szerokości 90 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wielkość | 1 osobowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | bez stelaża |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]