Sypialnia powinna być miejscem gdzie przebywamy z przyjemnością, gdzie mamy zapewniony komfort i porządny wypoczynek. A co jest w sypialni najważniejsze? Odpowiedź jest jedna - łóżko. To ono w głównej mierze determinuje rozplanowanie innych mebli. Łóżko Lima 120 może stać się wspaniałą podstawą do stworzenia przytulnej sypialnej aranżacji.
Łóżko Lima 120 to mebel wykonany z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma. Łóżko w standardzie sprzedawane jest bez stelaża i materaca. Materac i stelaż jest opcją, którą można wybrać, ale nie trzeba. Na stronie prezentowany jest materac o średniej twardości. Wypełnieniem materaca są sprężyny typu bonnell oraz przekładki tapicerskie, mata kokosowa i płyty z pianki poliureatynowej T-25. Pokryciem materaca jest pikowana owatą tkanina żakardowa. Materac jest wysoki na 16 cm.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125 / 205 / 70 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 125 / 205 / 70 cm |
| Miejsce na materac | 120 / 200 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 120 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | bez stelaża |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | klasyczne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]