Komfortowe miejsce snu - właśnie tego nie może zabraknąć w żadnym domu ani mieszkaniu! Prezentujemy łóżko Sanna 90, które z powodzeniem sprawdzi się w pokoju nastolatka, salonie lub pokoju gościnnym. Kolorystyka sprawia, że wpisuje się w aktualne trendy i jest łatwe w dopasowaniu do panującego lub planowanego wystroju.
Łóżko z dodatkowym spaniem Sanna 90 tapicerowane jest tkaniną materiałową w kolorze popielatym. Opcjonalnie do łóżka polecamy materac Polaris 90 z żakardowym pokrowcem, o średniej twardości, z wkładem sprężynującym typu bonell, który został uzupełniony przekładkami tapicerskimi, matą kokosową oraz płytami z pianki poliureatynowej T-25.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 97 / 221 / 80 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 97 / 221 / 80 cm |
| Miejsce na materac | 90 / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Szerokość materaca | o szerokości 90 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe , z dodatkowym spaniem |
| Wielkość | 1 osobowe , 2 osobowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]