Po długim dniu pełnym wyzwań nie ma nic przyjemniejszego niż chwila relaksu w wygodnym łóżku. Sypialnia to przestrzeń, w której odnajdujemy spokój, regenerujemy siły i cieszymy się komfortem. Łóżko tapicerowane Derby 90 to propozycja dla tych, którzy cenią elegancję, funkcjonalność i nowoczesny design w jednym.
Łóżka do sypialni Derby 90 tapicerowane są tkaniną Bluvel 14. Ten model to idealne rozwiązanie do pokoju młodzieżowego, sypialni gościnnej lub nowoczesnej przestrzeni w stylu glamour. Opcjonalnie do łóżka polecamy materac Polaris 90 z żakardowym pokrowcem, o średniej twardości, z wkładem sprężynującym typu bonell, który został uzupełniony przekładkami tapicerskimi, matą kokosową oraz płytami z pianki poliureatynowej T-25.
Wybierz komfort i funkcjonalność w pięknym wydaniu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 229 / 105 / 95 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 229 / 105 / 95 cm |
| Miejsce na materac | 90 / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Szerokość materaca | o szerokości 90 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe , z dodatkowym spaniem |
| Wielkość | 1 osobowe , 2 osobowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | szary |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]