Urządzasz pokój swojego dziecka i poszukujesz wygodnego łóżka sypialnianego? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję jaką jest łóżko Aloha, które z pewnością wzbudzi Twoje zainteresowanie! Mebel ten posiada szuflady, w których możesz przechowywać pościel, a dzięki dostępności w trzech atrakcyjnych kolorach z łatwością wybierzesz odpowiedni model. Pikowane zdobienie nadaje meblowi unikatowy oraz elegancki wygląd, za sprawą czego stanowi on niesztampową ozdobę pomieszczenia. Model ten wyposażony jest w zagłówek oraz przednóżek, co dodatkowo zabezpiecza poduszki oraz pościel przed zsuwaniem się z materaca, a oparcie osłoni Twoją pociechę przed zimną ścianą. Produkt ten docenią w szczególności osoby, które lubią czytać książki przed zaśnięciem bądź spędzać zimne wieczory otulone ciepłym kocem w łóżku podczas oglądania ulubionych filmów.
Łóżko Aloha pokryte jest tkaniną velvetową w kolorze beżowy, ciemna zieleń bądź popiel, a pozostałe element wykonane są z litego drewna kauczukowego. Mebel ten stanie się wiernym towarzyszem podczas codziennego odpoczynku oraz wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Na naszej stronie znajdziesz wiele łóżek jednoosobowych, które z pewnością wzbudzą Twoje zainteresowanie. Mebel w standardzie sprzedawany jest bez materaca. Za dodatkową opłatą można dokupić materac. Materac Polaris 90/200 posiada sprężyny typu bonnell o średniej twardości. Materac ma wymiar 90 x 200 cm i wysokość 16 cm. Jego wnętrze zbudowane jest ze sprężyn, przekładek tapicerskich, maty kokosowej oraz płyt z pianki poliureatynowej T-25. Pokrowiec to pikowana owatą 120g/m2 żakardowa tkanina.
Cenisz sobie elementy wyposażenia, które łączą w sobie styl z funkcjonalnością - postaw na ten właśnie model!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 98 / 221 / 93 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 98 / 221 / 93 cm |
| Miejsce na materac | 90 / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Szerokość materaca | o szerokości 90 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 1 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | pikowane |
| Szuflady | z szufladami |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | w stylu glamour |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | beżowy i kremowy , zielony , szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]