Łóżko 160x200 wysoki połysk Naia to propozycja dla każdego, kto ceni subtelną elegancję, a zwłaszcza dla małżonków, szukających idealnego łoża. Niezapomniane chwile w sypialni warto przeżywać w wyjątkowych warunkach. A łóżko, jako główny jej element nie powinno być bynajmniej przypadkowe. Nowoczesna linia mebli będzie idealnym komponentem sypialni, w których urządzaniu swojego gustu używały damy. Z jednej strony stabilna konstrukcja wykonana z płyty meblowej w kolorze białym, a z drugiej piękny wygląd całości wykończonej z wysokim połyskiem. Pozwól sobie na stworzenie miejsca, w którym wypoczniesz naprawdę i każdy poranek będzie tym przyjemnym.
Praktycznym dodatkiem do łóżka może być regał-zagłówek, również dostępny w ofercie naszego sklepu.
Korpus mebla wykonany jest z płyty o grubości 15 mm. Za dodatkową opłatą można dokupić stelaż i szuflady do łóżka. Stelaż w rozmiarze160 składa się z dwóch stelaży w rozmiarze 80 cm. Szuflady sprzedawane są po 2 szt.Wszystkie meble produkowane przez Tvilum należą do światowego programu PEFC czyli certyfikacji zrównoważonej gospodarki leśnej. Odprowadzana opłata na rzecz tego programu pozwala na odpowiednie utrzymanie lasów jak i promocji najlepszego wykorzystania drewna w sferze przemysłu drzewnego. Meble wytworzone w Tvilum produkowane są z materiałów, które pomagają utrzymać zdrowy klimat w pomieszczeniu. Firma wyznacza na rynku światowym nowe standardy dotyczące użycia jak najlepszych materiałów do produkcji. Wszystkie meble posiadają bardzo rygorystyczny atest CARB.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165,3 / 207,4 / 80 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 99 / 67 / 18 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165,3 / 207,4 / 80 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 99 / 67 / 18 cm |
| Wykończenie | laminowane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad , z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Stelaż | bez stelaża , ze stelażem zwykłym |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | z płyty meblowej |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
| Nóżki | bez nóżek |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.