Wybierając meble do sypialni kierujmy się nie tylko wyglądem, a także ich funkcjonalnością i trwałością. Do stylowej i nowoczesnej sypialni polecamy skandynawskie łóżko na nóżkach Margarita 160, które swoim wyglądem wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy na rynku wnętrzarskim. Jasny odcień drewna oraz wyraźnie widoczne usłojenie wprowadzi do pokoju spokojną i harmonijną aurę.
Rama łóżka wraz z ramą zagłówka wykonane są z płyty MDF i okleiny naturalnej o wyraźnie widocznej strukturze drewna, natomiast nóżki to stal malowana proszkowo. Dodatkowo, zagłówek tapicerowany jest popielatą tkaniną. Opcjonalnie do łóżka polecamy materac Polaris 160 z żakardowym pokrowcem, o średniej twardości, z wkładem sprężynującym typu bonell, który został uzupełniony przekładkami tapicerskimi, matą kokosową oraz płytami z pianki poliureatynowej T-25.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165 / 208 / 100 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165 / 208 / 100 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Wykończenie | fornirowane |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | brązowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]