Łóżko - podstawowy mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. To ono daje nam szansę naprawdę porządnie wypocząć po trudach dnia codziennego. Pozwala na regeneracje i relaks, na który bez wątpienia każdy z nas zasługuje. Przedstawiamy łóżko Continental 1 160, które będzie idealną bazą wymarzonej sypialni.
Łóżko do sypialni Continental 1 posiada tapicerkę z welurowej tkaniny Monolith w kolorze popielatym. Do łóżka można opcjonalnie dokupić materac bonnellowy Polaris. Jest to materac o średniej twardości wypełniony sprężynami, przekładkami tapicerskimi, mata kokosową i płytami z pianki poliureatynowej T-25. Pokrowiec uszyty jest z żakardowej, pikowanej owatą, tkaniny. Na zdjęciu aranżacyjnym za stoliki nocne służą modele Woody S, które znajdziesz w naszej ofercie.
Czy Ty też widzisz już Continental 1 w swojej sypialni? Pozostaje tylko wybrać kolor.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 163 / 230 / 124 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 163 / 230 / 124 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wysokość przodu | 40 cm |
| Odległość od podłogi do stelaża | 27 cm |
| Prześwit między podłogą a ramą łóżka | 5 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pikowanie | niepikowane |
| Pojemnik | z pojemnikiem |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]