Dzień minął wypełniony obowiązkami? Chyba należy Ci się już odpoczynek! Położysz się od razu, czy może jeszcze gorąca kąpiel i kilka stron książki przed zaśnięciem? Jakiekolwiek są Twoje rytuały przed położeniem się spać z pewnością łóżko kontynentalne Asento 160 od firmy Halmar sprosta Twoim wymaganiom, a wysoki zagłówek przypadnie do gustu wszystkim tym, którym szkoda czasu na sen gdy mają ze sobą wciągająca książkę.
Łóżka do sypialni Asento 160 tapicerowane są tkaniną Element, której kolorystyka to musztardowy. Opcją dodatkową jest możliwość zakupu wraz z łóżkiem materaca Polaris. Jest to materac bonnellowy o średniej twardości. Jego pokrowiec uszyto z tkaniny żakardowej. Szafki nocne widoczne na zdjęciach wraz z łóżkiem to model Silvia, je również dostaniesz w naszym sklepie.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 163 / 210 / 121 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 163 / 210 / 121 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wysokość przodu | 42 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pojemnik | z pojemnikiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | żółty |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]