Łóżko to podstawa dobrego wypoczynku, jest najważniejszym meblem w sypialni. Od tego czy jest wygodne zależy nasz udany sen i regeneracja. Oprócz wygodnego miejsca do spania możemy od łóżka wymagać też czegoś więcej, np. dodatkowego miejsca do przechowywania w postaci szuflad lub wysokiego wezgłowia, które pozwoli na komfort czytania przed snem w wygodnej pozycji. Właśnie takie cechy posiada tapicerowane tkaniną łóżko z szufladami Kayleon.
Charakterystyczny zagłówek w poziome pasy oraz rama łóżka są w całości tapicerowane tkaniną w kolorze beżowym, tym samym materiałem wykończone są również fronty 4 szuflad. Niewielkie nóżki od frontu wykonano z naturalnego drewna w odcieniu orzecha.
Łóżko można na naszej stronie zakupić bez materaca lub za dopłatą z materacem bonnellowym. Jest to materac o średniej twardości i wymiarze 160 x 200 cm, którego wysokość to 16 cm. Wypełnienie materaca to, oprócz sprężyn typu bonnell, mata kokosowa, przekładki tapicerskie oraz płyty z pianki poliureatynowej. Pokrowiec materaca to tkanina żakardowa pikowana owatą 120g/m2.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165 / 217 / 111 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 165 / 217 / 111 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | beżowy i kremowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]