Sypialnia to nasza oaza, to w niej odpoczywamy po wypełnionym obowiązkami dniu. A co jest w sypialni najważniejsze? Oczywiście łóżko, najlepiej takie, które będzie skrojone na miarę. Łóżko Merida oprócz funkcji spania, dzięki zagłówkowi będzie idealne dla zapalonych czytelników, a obszerna szuflada przyda się tym, którzy narzekają na brak miejsca do przechowywania.
Łóżko Merida dostępne jest w dwóch kolorach: beżowym oraz jasno popielatym. Stopki są w kolorze naturalnego drewna. Takie łóżko z łatwością może stać się głównym elementem Twojej sypialni.
Do łóżka istnieje możliwość dokupienia materaca, można je jednak kupić również bez niego. Ten prezentowany przez nas to materac średnio-twardy, o rozmiarze 160x200 i wysokości 16 cm. Jego bazę stanowią sprężyny bonnellowe, uzupełnione o przekładki tapicerskie, mata kokosowa oraz płyty z pianki poliureatynowej. Pokrowiec materaca uszyty jest z tkaniny żakardowej, która pikowana jest owatą 120g/m2.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 170 / 216 / 95 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 170 / 216 / 95 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | z szufladami |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | bez nóżek |
| Kolor | beżowy i kremowy , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]