Im mniej tym lepiej! Metalowe łóżko Linda 120 ma tylko to co łóżko powinno mieć: ramę i stelaż, bez zbędnych dodatków i wymyślnych ozdób. Jeśli lubisz prostotę i minimalizm to łóżko może być propozycją właśnie dla Ciebie. To idealny mebel do sypialni w stylu industrialnym, sprawdzi się również w pokoju nastolatka.
Łóżko Linda 120 ma metalową ramę wykonaną ze stali proszkowo malowanej w kolorze czarnym. Łóżko można kupić z materacem lub bez niego. Na zdjęciach prezentowany jest materac bonnellowy o twardości średniej. Główne jego wypełnienie to sprężyny, które są uzupełnione przekładkami tapicerskimi, matą kokosową i płytami z pianki poliureatynowej T-25. Materac ma grubość 16 cm, a jego pokrowiec wykonany jest z delikatnie zdobionej tkaniny żakardowej pikowanej dla usztywnienia owatą.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 124 / 209/ 93 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 124 / 209/ 93 cm |
| Miejsce na materac | 120 / 200 cm |
| Wykończenie | metalowe |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 120 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wielkość | 1 osobowe , 2 osobowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | w stylu retro |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]