Meble z drewna naturalnego ocieplają wnętrze i wprowadzają do niego przytulny klimat - jeśli urządzasz sypialnię i stawiasz na połączenie komfortu z dobrym designem, polecamy drewniane łóżko Harmark z rattanem i plecionką wiedeńską na zagłówku. Ten model w kolorze drewna z pewnością spodoba się miłośnikom stylu boho i wnętrz opiewających naturą oraz spokojną aurą. Łóżko do sypialni z rattanem to idealne rozwiązanie do sypialni dorosłych - ten model stanie się nie tylko komfortowym miejscem snu i relaksu, ale również nietuzinkową ozdobą sypialni!
Dwuosobowe łóżko do sypialni Harmark wykonane jest z litego drewna dębowego, a jego powierzchnia pokryta jest lakierem lub naturalnym olejem. Naturalnie występujące ubytki w sękach lub pęknięcia są dokładnie oczyszczane, a następnie wypełniane na czarno. Zagłówek posiada ramę z drewna dębowego, natomiast pozostała część to plecionka z naturalnego rattanu. Łóżko sprzedawane jest bez stelaża i materaca - stelaż dostępny jako opcja dodatkowo płatna. Przy stelażu elastycznym uchwyty z tworzywa mogą występować w kolorach innych niż te przedstawione na zdjęciu.
Łóżko Harmark to dobry design i wygoda - zamów juz teraz, a się przekonasz!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 126 (146/166/186/206) / 207,5 / 113 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 126 (146/166/186/206) / 207,5 / 113 cm |
| Miejsce na materac | 120 (140/160/180/200) / 200 cm |
| Głębokość przestrzeni na materac | 7 lub 12 cm |
| Wykończenie | drewniane |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Szerokość materaca | o szerokości 120 cm , o szerokości 140 cm , o szerokości 160 cm , o szerokości 180 cm , o szerokości 200 cm |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pikowanie | niepikowane |
| Stelaż | bez stelaża , ze stelażem zwykłym |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | z drewna dębowego |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , brązowy , dąb |
| Nóżki | z nóżkami |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada