Nie idź na kompromisy wybierając wyposażenie do sypialni! Teraz nie musisz wybierać między komfortem a designem - łóżko Scala oferuje obie te wartości w jednej formie! Ten model gwarantuje każdej osobie użytkującej pełne odprężenie, niezależnie od tego, czy mówimy konkretnie o śnie, czy też o wieczornym relaksie. Teraz każda sesja z książką, seans filmowy, czy też odpoczynek z ulubioną muzyką przeniosą się na znacznie wyższy poziom!
Łóżko sypialniane Scala posiada efektowne, szerokie boki, zachęcające do użytkowania. Tapicerowane jest tkaniną Tilia w kilku kolorach do wyboru. Tkanina ta charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem przypominającym prążkowany sztruks o długim, pluszowym włosiu . Do zestawu możesz dokupić również stelaż. Oferta nie obejmuje materaca. Tak wykończone łóżka do sypialni to również świetna opcja do apartamentu w pięciogwiazdkowym hotelu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 158 (178, 198) / 242 / 93 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 158 (178, 198) / 242 / 93 cm |
| Miejsce na materac | 140 (160,180) / 200 cm |
| Wykończenie | z tkaniny |
| Tapicerowanie | w całości |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 140 cm , o szerokości 160 cm , o szerokości 180 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Pikowanie | niepikowane |
| Stelaż | bez stelaża , ze stelażem zwykłym |
| Materac | bez materaca |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne , w stylu glamour |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , szary , różowy |
| Nóżki | bez nóżek |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada