Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
na płozach 
2
na krzyżaku 
2
obrotowe 
2
nieobrotowe 
2
bez kółek 
2
z kółkami 
2
bez regulacji 
2
z regulacją 
2
w rozmiarze 3 (119-142 cm) 
2
w rozmiarze 4 (133-159 cm) 
2
krzesła klasyczne 
35
krzesła jednoczęściowe 
8
krzesła wysokie 
6
stołki i taborety szkolne 
4
czarny 
4
czerwony 
4
pomarańczowy 
4
niebieski 
4
zielony 
4
szary 
4
fioletowy 
4
żółty 
2
Rozwiń wszystko
Danakol
4

 

Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Typ krzesła: stołki i taborety szkolne usuń filtry
Więcej kolorów

Cena od: 331,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Więcej kolorów

Cena od: 581,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Więcej kolorów

Cena od: 569,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 3-4 tygodnie
Więcej kolorów

Cena od: 333,00 zł
Koszt dostawy: 19,00 zł
Czas realizacji: 3-4 tygodnie

Meble szkolne to asortyment jakim dysponuje nasz sklep internetowy. Z racji tego, iż placówki edukacyjne rządzą się swoimi prawami, meble z naszej oferty posiadają certyfikaty potwierdzające ich ergonomię i stabilność - BSEN 1729.1 oraz BSEN 1729.2.

Taborety do szkół oraz krzesła szkolne stworzone są z myślą o wykorzystaniu przy wszelakich projektach, pracach artystycznych i plastycznych oraz prowadzeniu doświadczeń. Nasze taborety szkolne, dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co zdecydowanie ułatwia wybór odpowiedniego modelu, który stanie się niebanalną ozdobą pomieszczenia. Na stronie naszego sklepu znajdziesz także szafy szkolne, które stanowią doskonałe miejsce do przechowywania podręczników szkolnych, zeszytów oraz wielu innych przedmiotów piśmienniczych.
 

Komfort użytkowania i funkcjonalność, czyli taborety szkolne

Elementem scalającym taborety szkolne jest jednoczęściowe siedzisko, uformowane z wytrzymałego i kolorowego polipropylenu. Taborety szkolne na nogach posiadają dodatkowo podnóżek, który podwyższa standardy ich użytkowania. W ofercie dostępne są także taborety szkolne na kółkach z regulacją wysokości siedziska, dzięki czemu można je dostosować do wzrostu użytkownika. Podstawa na kółkach, pozwala na przemieszczenie się po pomieszczeniu, bez konieczności wstawiania z siedziska. Koniecznie zapoznaj się także z naszą ofertą na kontenerki, w których można przechowywać przedmioty, które są potrzebne podczas wykonywania codziennych zadań.
 

Taborety szkolne, kluczem do sukcesu naukowego!

Wszystkie meble z tej oferty dedykowane są do konkretnego wzrostu użytkownika, a ich głównym zadaniem jest wymuszanie prawidłowej postury siedzenia. Taboret szkolny z oferty naszego sklepu sprawdzi się również w pokoju dziecka i nastolatka. Polecamy je nie tylko uczniom, ale także nauczycielom. Nasze taborety szkolne, doskonale sprawdzą się w różnych pracowniach technicznych, gdzie bardzo ważna jest swoboda ruchowa, a także w laboratoriach i salach chemicznych! Dużym zainteresowaniem cieszą się również nasze biurka komputerowe, które świetnie spiszą się w pracowniach informatycznych. Wygoda i komfort, jakie zapewniają nasze siedziska mobilizują do efektywnego działania, wobec tego osiągnięcie wymierzonych celów przebiegnie szybciej niż planowałeś!
 

Taborety szkolne, które cieszą się dużą popularnością

  • obrotowe taborety, które zapewniają większą swobodę ruchową,
  • taborety z podstawą na kółkach, które pozwalają na przemieszczenie się bez konieczności wstawania z siedziska,
  • regulowane siedziska, których wysokość można dostosować do wzrostu użytkownika.

Taborety szkolne z naszej oferty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni model, który stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia pomieszczenia.Program lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł