Ergonomiczne, antybakteryjne oraz antygrzybiczne krzesło dla dziecka o wzroście mieszczącym się w przedziale od 119 do 142 cm, doskonale uzupełni placówki edukacyjne oraz pokój dziecięcy i młodzieżowy. Swoją konstrukcją oraz odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem i oparciem ma za zadanie promowania prawidłowej i zdrowej postawy siedzenia, dzięki czemu unikniemy przeciążenia małych kręgosłupów. Mebel ten zdecydowanie ułatwi użytkownikowi codzienną walkę z bakteriami MRSA, E-Coli oraz grzybami.
Antybakteryjne krzesło szkolne T3AN wykonane jest z polipropylenu w kolorze niebieskim. Już na etapie produkcji dodawane są jony srebra i to właśnie one mają działanie bakteriobójcze. Dzięki lekkości i możliwości sztaplowania mebel jest łatwy w przenoszeniu oraz składowaniu. Plastikowe krzesło dla dziecka to gwarancja wytrzymałości, stabilności i ergonomii o czym poświadczają posiadane certyfikaty BSEN 1729. Mebel ten zdecydowanie podwyższy standard i komfort środowiska szkolnego.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,5 / 38,3 / 60 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 34 / 33,1 / 35 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,5 / 38,3 / 60 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 34 / 33,1 / 35 cm |
| Masa (netto) | 2,85 kg |
| Max obciążenie | 107 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Powłoka antybakteryjna | z powłoką |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 3 (119-142 cm) |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | krzesła jednoczęściowe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | niebieski |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada